O plastových bazénech

Plastové bazény

Vyrobíme Vám venkovní i interiérové plastové bazény z polypropylenu určené k zabudování do země, nebo k obestavení na povrchu. Nabízíme také přelivové bazény s unikátní přelivovou hranou a odtokovým žlabem. Venkovní i interiérové plastové bazény pro rodinné domy vám také vyrobíme přímo na míru. Spolehněte se na českého výrobce v Liberci, Balast s.r.o., který vám garantuje maximální kvalitu kompletní realizace. Prodej, montáž, opravy i servis. Chtějte bazén, který bude třešničkou na dortu vašeho domu. My se o to postaráme!

Výhody

Kam s plastovým bezénem?

Umístění bazénu

Kam s plastovým bazénem? Všechny plastové bazény do země se usazují na vodorovnou betonovou základovou desku, která je o 40 cm širší a delší než skelet bazénu. Před usazením je vhodné položit na základovou desku polystyren o síle 20 až 30 mm a to především pro lepší tepelně izolační vlastnosti. Pokud nezvolíte variantu izolace pur pěnou, po usazení bazénu z polypropylenu stěny obložíme polystyrenem o stejné síle.

Nesmíme zapomenout ani na filtraci, díky které bude voda v bazénu čistá. Umístění filtrace by mělo být do 10 m od bazénu a to nejlépe ve sklepení, garáži nebo podobném prostoru. V místech, kde to není možné, je nutné umístit filtraci do předem vybetonované vodotěsné šachty pro technologii. Od šachty na filtraci k bazénu je nutné provést výkop pro uložení dvojího potrubí, které se doporučuje obsypat pískem z důvodu možného poškození.

Plastový bazén pro rodinné domy? Ano! Teď stačí jen vybrat požadovaný tvar a můžeme se do toho pustit. V naší nabídce se nachází také laminátové bazény, zastřešení bazénů, příslušenství a další technické výrobky, které vás nezklamou. Společně postavíme váš vysněný bazén!

Jak vybavit bazén?

Vybavení bazénu

Laminátové bazény do země si zaslouží vybavení, které vám koupání a plavání zpříjemní na maximum. Těšit se můžete na osvětlení, perličkové schody, protiproud i masážní trysky a madla. To vše zajistí aktivní odpočinek, příjemnou relaxaci i možnost cvičení a rehabilitace. Laminátový bazén na míru vašim potřebám.

Osvětlení

instalace barevných LED světel či klasického halogenového osvětlení

Protiproud

aktivní plavání s pocitem koupání v moři

Jaký chcete tvar bazénu?

Tvary plastových bazénů

Plastové bazény - kruh

Kruh

Plastové bazény - obdélník

Ovál

Plastové bazény - obdélník

Obdélník

Plastové bazény - osmička

Osmička

Plastové bazény - ledviny

ledvina