O laminátových bazénech

laminátové bazény

Kvalitní laminátové bazény pro rodinné domy? S námi ano! Postaráme se o interiérové a venkovní laminátové bazény, které se zabudují do země. U nás se vám dostane kompletního servisu, jehož součástí je výroba, prodej, montáž i servis. Zároveň seženete i kvalitní zastřešení bazénů, které vám rádi vyrobíme spolu s ním. Laminátový bazén bude krásným doplňkem každého rodinného domu!

Výhody

Jak vybavit bazén?

Vybavení bazénu

Laminátové bazény do země si zaslouží vybavení, které vám koupání a plavání zpříjemní na maximum. Těšit se můžete na osvětlení, protiproud i masážní trysky a madla. To vše zajistí aktivní odpočinek, příjemnou relaxaci i možnost cvičení a rehabilitace. Laminátový bazén na míru vašim potřebám.

Osvětlení

instalace barevných LED světel či klasického halogenového osvětlení

Protiproud

možnost aktivního plavání

Masážní trysky a madla

možnosti rehabilitace a cvičení

Máte rádi teplou vodu?

Tepelná izolace A Ohřev vody

Jak si užít dokonalé koupání a plnohodnotně využít laminátový bazén? Bez příjemně teplé vody to nepůjde! Pokud milujete teplou vodu, tak je v první řadě důležitá tepelná izolace bazénu. Bez ní by bylo téměř nemožné udržet v bazénu teplo. Ideálním řešením je také zastřešení a možnost ohřevu vody. Protože teplo do bazénu patří!

Vyrábíme také kompozitní bazény pro rodinné domy, které tepelně izolujeme nástřikem polyuretanové pěny. Tato nenasákavá tvrdá pěna vyztužuje konstrukci bazénu a chrání ji včetně instalovaného příslušenství. Veškeré naše technické výrobky jsou vysoce kvalitní a je na ně opravdové spolehnutí. S námi bude vaše koupání komfortní a nyní i teplé!

Jaký povrch bazénu?

KVALITA POVRCHU a BARva

Jaký povrch bazénu zvolit? Nabízíme vám hned celou řadu granitových povrchů bazénů v různých barvách, které mají skvělé vlastnosti. Nejen, že jsou vysoce kvalitní, ale také odolné vůči chlorované vodě a stabilizované vůči UV záření. Některé granitové povrchy dokáží vizuálně změnit barvu vody, což má za výsledek jedinečný barevný efekt. Rádi vám však navrhneme i individuální řešení povrchu různé barvy přímo na míru. Zvolte pro svůj bazén nás, Balast s.r.o. v Liberci, a my vám nabídneme mnohem víc. Kompletní realizaci laminátových i plastových bazénů, zastřešení bazénů i příslušenství a instalaci technických výrobků. Pojďte plavat společně!

Jaký typ bazénu?

Typy bazénů

Victoria

7,40 × 3,60 × 1,50 m

Kaspik

6,35 × 3,05 × 1,40 m